Venture Capital Warszawa

Venture Capital Warszawa

Obsługiwana przez nas kancelaria prawna w Warszawie świadczy kompleksowe usługi z zakresu Venture Capital. Do każdego klienta podchodzimy w sposób nieszablonowy i odpowiednio dostosowujemy zakres naszych działań do konkretnych potrzeb. Na bieżąco zaznajamiamy się z obecną sytuacją prawną i minimalizujemy ryzyko poniesienia strat. Nasze usługi w zakresie funduszy Venture Capital obejmują:

Nasza kancelaria prawna w Warszawie patrzy na fundusze Venture Capital w sposób długoterminowy. Pomagamy naszym klientom dokonywać najkorzystniejszych wyborów oraz na bieżąco monitorujemy proces przebiegu danej inwestycji.

Po zgłoszeniu się do kancelarii nasz prawnik dokładnie wyjaśni Państwu, co to są fundusze Venture Capital, jakie wiążą się z nimi korzyści, a także przedstawi faktyczne ryzyko. Następnie pomoże on zaplanować długoterminowe działania, a także na każdym etapie współpracy będzie on udzielał porad, jak i merytorycznego wsparcia.

Zainteresowały Państwa świadczone przez nas usługi w zakresie funduszy Venture Capital w Warszawie? Zachęcamy zatem do skontaktowania się z nami.

Napisz do nas


WARSZAWA

Kancelaria Prawna
Biernat & Kossacki Spółka Partnerska Radcy Prawnego i Adwokata

ul. Wrzesińska 12 lok. 17
03-713 Warszawa
telefon: (+48) 882 707 388


kancelaria.warszawa@jgbs-kancelaria.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 9:00 – 17:00