Dla dyrektorów
działów prawnych

Nasza kancelaria, wykorzystując swoje doświadczenie płynące z zarządzania działami prawnymi, grupami międzynarodowymi i spółkami, jest idealnym partnerem do wspierania działów prawnych.
Wiemy jak działają poszczególne procesy wewnątrzkorporacyjne i czego się od nas oczekuje. Jako prawnicy z praktyką w działach prawnych, nie zgadzamy się ze stwierdzeniem, iż generuje on tylko zbędne koszty, wręcz przeciwnie. Efektywna współpraca działu prawnego z naszą Kancelarią przyniesie korzyści dla spółki, a także pomoże stymulować wzrost przychodów.
Nasi prawnicy wspierają i odciążają działy prawne, dostarczając wiedzę i rozwiązania z zakresu prawnych zagadnień specjalistycznych. W podejściu do powierzonych nam zadań nie ograniczamy się jedynie do aspektu prawnego. Skupiamy się na wyzwaniach, z którymi mierzą się nasi Klienci. Na problemy patrzymy z perspektywy biznesu i potrzeb Klienta.

Zobacz w jaki sposób świadczymy usługi

Narzędzia dedykowane specjalistom

Tworzymy nowatorskie rozwiązania, które mają ułatwić pracę naszym Klientom. Udostępniamy autorskie narzędzia stworzone z myślą o potrzebach dyrektorów działów prawnych i ich pracowników.

DEDYKOWANA INFOLINIA

Dla dyrektorów działów prawnych uruchamiamy infolinię, poprzez którą będą mogli zadać nurtujące pytania specjalistom z zakresu finansów i księgowości. Natychmiastowe wsparcie ekspertów pomoże w przypadku przechodzenia przez skomplikowane procesy prawne i finansowe.

MAGAZYN DYREKTORÓW DZIAŁÓW PRAWNYCH

Czasopismo dostępne on-line już w pierwszym kwartale 2018 r. Będziemy w nim omawiać kwestie prawne, informować o zmianach w przepisach, pisać o finansach i nowych narzędziach dla dyrektorów działów prawnych, a także przybliżać sylwetki znanych prawników przedsiębiorstw.

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

W ramach usługi secondmentu dostarczymy Twojej spółce specjalistów i ekspertów, którzy pomogą w realizacji nawet najbardziej złożonych zadań. Przedsiębiorcy korzystający z naszych usług oszczędzają swój czas i pieniądze, zyskując szybki dostęp do know-how specjalistów.

JGBS MY FILES

Nasz autorski system, dzięki któremu zapewniamy Klientom stały dostęp do wszystkich powierzonych kancelarii spraw 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Po zalogowaniu Klient ma wgląd w opracowane przez kancelarię materiały, posiada możliwość przekazywania oraz wymiany dokumentów.

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Usługa dostępna wkrótce.