Spółki i transakcje

Świadczymy specjalistyczną i kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa spółek i bieżącej obsługi korporacyjnej. Wspieramy naszych Klientów już od samego początku ich działalności, proponując optymalne rozwiązania dostosowane do skali działalności gospodarczej.
W dalszej kolejności zapewniamy obsługę prawną utworzonego podmiotu, wspierając spółkę oraz jej organy w zakresie bieżącej działalności. Nadzorujemy i sporządzamy dokumenty korporacyjne oraz inne umowy (m.in. kontrakty menadżerskie, umowy wspólników).
W przypadku decyzji o zakończeniu działalności doradzamy w zakresie rozwiązywania i likwidacji podmiotów.

 

Ze względu na naszą wiedzę i doświadczenie, we współpracy z naszymi prawnikami zagranicznymi, doradzamy przy różnego rodzaju transakcjach transgranicznych, zarówno z zakresu prawa kontraktowego, handlowego, jak i prawa pracy, bankowego czy sukcesyjnego. Nasz wielojęzyczny zespół przeprowadzi Państwa bezpiecznie przez meandry transakcji międzynarodowych.
Koordynujemy pracę prawników z różnych krajów. Zawsze staramy się wyszukać idealnych rozwiązań.

 

Z doświadczenia wiemy, iż zdarzają się przypadki, kiedy prawo właściwe, któremu będzie podlegała umowa, nie jest prawem polskim, co nie stanowi dla nas przeszkody. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą szukać pomocy prawnej za granicą bądź ustępować w pewnych kwestiach przy zapisach umownych.