Prawo Handlowe Warszawa

Prawo Handlowe Warszawa

Nasza kancelaria prawna w Warszawie w sposób kompleksowy świadczy usługi z zakresu prawa handlowego oraz transakcji międzynarodowych. Obsługujemy w tym zakresie zarówno duże korporacje, jak i mniejsze firmy. Prawo handlowe to jedna z ważnych gałęzi prawa, regulująca stosunki między:

  • poszczególnymi przedsiębiorstwami,
  • spółkami prawa handlowego,
  • spółkami a osobami prywatnymi.

Polskie prawo handlowe dynamicznie się zmienia, dlatego tak ważne jest, by regularnie je śledzić. Nasi prawnicy na bieżąco zapoznają się z wprowadzanymi przepisami, dzięki czemu są w stanie świadczyć usługi na wysokim poziomie. Obejmująca naszą ofertę obsługa prawa handlowego w Warszawie jest kompleksowa. Nasi pracownicy zajmą się dla Państwa:

  • weryfikacją oraz redagowaniem umów – zarówno tych zawieranych między pracodawcą a pracownikami, dostawcami, jak i partnerami biznesowymi,
  • przygotowywaniem i analizą dokumentów normujących transakcje, które muszą być prowadzone w każdym przedsiębiorstwie,
  • kwestiami administracyjnymi. Pomogą oni w zakładaniu, zamykaniu, czy też przekształcaniu spółek,
  • prowadzeniem postępowań oraz reprezentacją przed sądami i urzędami.

Również międzynarodowe prawo handlowe nie ma tajemnic dla reprezentujących nasze biuro prawników. Biernat & Kossacki to kancelaria, która ma swoje oddziały w kilku krajach na świecie, a w tym w Chinach, Brazylii, a nawet w Izraelu. Szybki przepływ informacji między oddziałami pozwala na regularne śledzenie obowiązujących przepisów.

Jeżeli interesuje Państwa obsługa prawna z zakresu prawa handlowego w Warszawie, to zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu szczegółowego ustalenia zasad współpracy. Niezbędne dane kontaktowe – adres e-mail, numer telefonu – znajdują się na naszej stronie.

Napisz do nas


WARSZAWA

Kancelaria Prawna
Biernat & Kossacki Spółka Partnerska Radcy Prawnego i Adwokata

ul. Wrzesińska 12 lok. 17
03-713 Warszawa
telefon: (+48) 882 707 388


kancelaria.warszawa@jgbs-kancelaria.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 9:00 – 17:00