Obsługa prawna nieruchomości Warszawa

Obsługa prawna nieruchomości Warszawa

Nasza kancelaria prawna oferuje kompleksową obsługę prawną nieruchomości w Warszawie. Po zapoznaniu się z każdą ze spraw rozpoczynamy nasze działania od ustalenia faktycznego stanu prawnego nieruchomości, a następnie przedstawiamy klientom najkorzystniejsze metody działania, uwzględniając przy tym wszelkie ryzyka prawne. Nasz prawnik od nieruchomości w Warszawie zrobi wszystko, by przygotować dany lokal do dalszych celów inwestycyjnych.

Reprezentujący naszą kancelarię radca prawny od obrotu nieruchomościami wesprze również Państwa w całym procesie inwestycyjnym. Zajmie się on:

  • sporządzaniem niezbędnych dokumentacji oraz umów,
  • wszelkimi negocjacjami.

Biernat & Kossacki to kancelaria prawna w Warszawie, która na każdym etapie współpracy oferuje również Państwu merytoryczne wsparciem. W postępowaniach o nieruchomość zajmujemy się również sprawami związanymi z zasiedzeniem, jak i wykazami praw do grobów – zabytkowych oraz tych znajdujących się na cmentarzach komunalnych.

Nasz pakiet usług dostosowujemy w sposób indywidualny do każdego klienta. W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami. Niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie.

Napisz do nas


WARSZAWA

Kancelaria Prawna
Biernat & Kossacki Spółka Partnerska Radcy Prawnego i Adwokata

ul. Wrzesińska 12 lok. 17
03-713 Warszawa
telefon: (+48) 882 707 388


kancelaria.warszawa@jgbs-kancelaria.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 9:00 – 17:00