Obsługa prawna firm Warszawa

Obsługa prawna firm Warszawa

Nasze biuro Biernat & Kossacki oferuje kompleksową obsługę prawną firm w Warszawie – zarówno małym podmiotom gospodarczym, jak i dużym przedsiębiorcom, prowadzącym działalność na terenie całej Polski i poza jej granicami. Nasi prawnicy to specjaliści doskonale znający zarówno lokalne, jak i międzynarodowe regulacje prawne. Zajmą się oni dla Państwa kwestiami fundamentalnymi – przygotują i zweryfikują umowy, doradzą w kwestiach dokonywanych transakcji, będą służyć prawnym wsparciem podczas podejmowania kluczowych decyzji, jak i będą reprezentować firmę  w urzędach, czy też sądach.

Kompleksowa obsługa prawna firm w Warszawie

Nasza kancelaria prawna w Warszawie specjalizuje się w wielu obszarach prawa, tym samym zapewniając w pełni kompletną obsługę prawną przedsiębiorstw. Biuro Biernat & Kossacki prowadzi również praktyki prawnicze w kilku innych krajach, np. w Chinach, Portugalii, czy też Brazylii. Dzięki stałemu kontaktowi z innymi oddziałami jesteśmy w stanie wspierać naszych klientów nie tylko w kwestiach prawa polskiego, ale i transakcjach zagranicznych.

Interesuje Państwa obsługa prawna firm i przedsiębiorstw w Warszawie? Zachęcamy zatem do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami w celu umówienia spotkania i uzgodnienia szczegółów współpracy. Nasz pakiet usług dostosowujemy w sposób indywidualny do wymagań każdej firmy.

Napisz do nas


WARSZAWA

Kancelaria Prawna
Biernat & Kossacki Spółka Partnerska Radcy Prawnego i Adwokata

ul. Wrzesińska 12 lok. 17
03-713 Warszawa
telefon: (+48) 882 707 388


kancelaria.warszawa@jgbs-kancelaria.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 9:00 – 17:00