Zespół

Prawne rozwiązania dla biznesu

Prawnik Chiński Liwei Cai

Adwokat, Counsel

Prawnik Chiński Liwei Cai

liwei.cai@jgbs.pl
Prawnik Chiński Liwei Cai

Liwei Cai to współpracujący z naszą kancelarią prawnik w Chinach z uprawnieniami adwokata w Chińskiej Republice Ludowej. Specjalizuje się on w prawie chińskim, głównie w zagranicznych inwestycjach bezpośrednich, ugodach finansowych, rozwiązywaniu różnego rodzaju sporów sądowych i pozasądowych. Ekspert branży e-commerce. Doradza polskim, włoskim, skandynawskim, a także pochodzącym z bliskiego wschodu korporacjom w zakresie bezpośrednich inwestycji w ChRL, włączając w to transfer nieruchomości, transfery kapitałowe oraz kwestie bankowo-finansowe.

W ramach obsługi prawnej w Chinach Liwei Cai wspierał prestiżowe, europejskie przedsiębiorstwa modowe w kwestiach umów leasingowych, franchisingu, zatrudnienia i praw autorskich. Brał udział w strukturyzowaniu importu i dystrybucji żywności oraz uczestniczył we wspólnych projektach największych chińskich podmiotów farmaceutycznych. Liwei Cai to prawnik w Chinach, który pomaga chińskim podmiotom inwestować w sposób bezpieczny na Bliskim Wschodzie. Obsługiwał również liczne polskie podmioty w Chinach.

Świadczona przez Liwei Cai obsługa prawna w Chinach jest kompleksowa. Sam prawnik jest także członkiem Chartered Institute of Arbitrators, absolwentem Uniwersytetu Fudan Law School w Szanghaju oraz najlepszej szkoły prawa w USA – Yale Law School.

Profesjonalna obsługa prawna

Liwei Cai to reprezentujący naszą kancelarię adwokat w Chinach, który płynnie posługuje się zarówno językiem chińskim, jak i angielskim. Pomaga ona Klientom w kwestiach związanych z:

  • importem z Chin,
  • zakładaniem spółek w Chinach,
  • wejściem na rynek w Chinach,
  • arbitrażem.

Zgodnie z prawem chińskim oraz polskim współpracujący z naszą kancelarią Liwei Cai pomoże klientom nie tylko w sprawach administracyjnych. Będzie on czynnie brał udział w procesach zarządzania spółką, a także stanie się reprezentantem przedsiębiorstwa. Podczas współpracy Liwei Cai zajmie się również doradztwem z zakresu umów handlowych, a jego zespół pomagać będzie w sprawach podatkowych i własności przemysłowej.