Klub eksperta

Jak polski przedsiębiorca pracujący całe życie na rozwój swojej firmy może jednocześnie mieć międzynarodowe doświadczenie? Z nami jest to już możliwe!

Klub eksperta

Wychodząc naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorców, stworzyliśmy innowacyjne połączenie międzynarodowego doświadczenia z tworzeniem strategii rozwoju dla polskiego biznesu. Z naszymi ekspertami spojrzysz na swój biznes z szerszych perspektyw i wspólnie z nami stworzysz plan ekspansji na nowe zagraniczne rynki, czy też plany rozwoju swojego biznesu.

Juan Giralt Silva

Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży FMCG (produkty szybkozbywalne) oraz branży retail i przemyśle. Pracował dla Jeronimo Mar­tins Group ponad 17 lat, na kilku stanowiskach w sektorze handlu detalicznego i przemysłu, w tym jako CEO w jednej ze spółek w grupie. Otworzył firmę handlową w Brazylii, gdzie mieszkał, po czym sprzedał biznes do grupy kapitałowej z Hong Kongu, na której czele również stanął jako CEO. Nabył doświadczenie w pracy w kulturze azjatyckiej poprzez zarządzanie m.in. ponad 70-osobową firmą w Chinach. Przez kilka miesięcy pełnił funkcje wiceprezesa do spraw sprzedaży w Grupie Dixy w Rosji.

Od ponad 25 lat jest wspólnikiem w firmie rodzin­nej Panegara w Portugali. W 2015 r. otworzył Panegara Sp z. o.o. w Polsce, gdzie pełni obec­nie stanowisko CEO. Współzałożyciel Fundacji Program Pomocy Pierwsza Praca oraz partner w JG Business Support Sp. z o.o.

Absolwent uczelni Chapman University w Orange w Kalifornii w USA. Posługuje się biegle 4 językami: portugalskim, angielskim, hiszpańskim i francuskim.

Prywatnie mąż i ojciec 4 dzieci. W wolnych chwilach podróżuje, uprawia sport i czyta książki.