JGBS my files

JGBS My files to zaprojektowane przez naszych informatyków rozwiązanie, którego zadaniem jest usprawnienie wewnętrznej pracy, jak i komunikacji z naszymi klientami. Rozwiązanie to jest chmurą zabezpieczoną certyfikatem SSL, do której dostęp mają jedynie uprawnieni użytkownicy. Wszelkie informacje zapisywane w chmurze zabezpieczone są przed ich nagłą utratą. Zabezpieczenie to polega na codziennym wykonywaniu tzw. backup’ów na dwóch autonomicznych serwerach, z czego jeden z tych serwerów jest serwerem fizycznym zlokalizowanym w naszym biurze.

 

 

JGBS My files jest doskonałym narzędziem usprawniającym wewnętrzną pracę w Kancelarii. Pracownicy dzielą się dokumentami bez konieczności komunikacji mailowej. Dodatkowo dzięki dobrej znajomości struktury chmury, rozwiązanie to znacząco wpływa na skracanie cyklów komunikacyjnych. Czas naszych pracowników jest na wagę złota!

 

 

To autorskie rozwiązanie stworzone zostało także z myślą o naszych klientach. Dzięki dostępowi do chmury, każdy klient ma całodobowy dostęp do wszelkich dokumentów związanych z jego sprawą. Są to dokumenty typu umowy, kopie akt, pisma procesowe, opinie prawne. Dodatkowo, każdy klient ma bieżący wgląd w dokumenty rozliczające czas pracy naszych prawników. Pragniemy, aby wszelkie nasze działania były sprawne i transparentne.

 

 

JGBS My files zgodnie z procedurami aktualizowane jest na bieżąco wraz z nowo pojawiającymi się dokumentami oraz informacjami. Wnętrze systemu na bieżąco wyposażane jest w coraz to nowsze narzędzia, takie jak edytory dokumentów, kalendarze, alerty oraz wiele innych. Zgodnie z japońską ideologią Kaizen, ciągle usprawniamy funkcje naszego rozwiązania, aby sprostać coraz większym wymaganiom klientów.

 

Przejdź do JGBS MyFiles
Wybrane projekty: