JGBS my files

JGBS My files to zaprojektowane przez naszych informatyków rozwiązanie, którego zadaniem jest usprawnienie wewnętrznej pracy, jak i komunikacji z naszymi klientami.

W ten sposób nasi Klienci mają zapewniony stały dostęp do wszystkich materiałów, które nam powierzyli. Po zalogowaniu się Klient może przeglądać wszelkie materiały przygotowane przez naszą kancelarię oraz przesyłać i wymieniać dokumenty. Zapewniamy dostęp 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu – wszystko po to, aby zmaksymalizować wygodę naszych Klientów podczas współpracy z JGBS.

 

 

Nasz autorski system jest chmurą zabezpieczoną certyfikatem SSL, do której dostęp mają jedynie uprawnieni użytkownicy. Wszelkie informacje zapisywane w chmurze zabezpieczone są przed ich nagłą utratą. Zabezpieczenie to polega na codziennym wykonywaniu tzw. backup’ów na dwóch autonomicznych serwerach, z czego jeden z tych serwerów jest serwerem fizycznym zlokalizowanym w naszym biurze.

JGBS My files jest doskonałym narzędziem usprawniającym wewnętrzną pracę w Kancelarii. Pracownicy dzielą się dokumentami bez konieczności komunikacji mailowej. Dodatkowo dzięki dobrej znajomości struktury chmury, rozwiązanie to znacząco wpływa na skracanie cyklów komunikacyjnych.

 

 

To autorskie rozwiązanie stworzone zostało także z myślą o naszych klientach. Dzięki dostępowi do chmury, każdy klient ma całodobowy dostęp do wszelkich dokumentów związanych z jego sprawą. Są to dokumenty typu umowy, kopie akt, pisma procesowe, opinie prawne. Dodatkowo, każdy klient ma bieżący wgląd w dokumenty rozliczające czas pracy naszych prawników. Pragniemy, aby wszelkie nasze działania były sprawne i transparentne.

 

 

JGBS My files zgodnie z procedurami aktualizowane jest na bieżąco wraz z nowo pojawiającymi się dokumentami oraz informacjami. Wnętrze systemu na bieżąco wyposażane jest w coraz to nowsze narzędzia, takie jak edytory dokumentów, kalendarze, alerty oraz wiele innych. Zgodnie z japońską ideologią Kaizen, ciągle usprawniamy funkcje naszego rozwiązania, aby sprostać coraz większym wymaganiom klientów.

 

Przejdź do JGBS MyFiles
Wybrane projekty: