JGBS Biernat & Partners

Na świecie

JGBS Biernat & Partners na świecie

Nasza kancelaria prowadzi praktyki prawa w wielu krajach na całym świecie. Prowadzimy kompleksowe doradztwo prawne na rzecz Klientów angielskojęzycznych, portugalskojęzycznych, hiszpańskojęzycznych, władających językiem chińskim i arabskim.

Mamy swoje kancelarie współpracujące w Szanghaju, Lizbonie, La Paz (Boliwia), Santiago de Chile i São Paulo (Brazylia). Po za tym w naszym biurze w Warszawie utworzyliśmy działy dedykowane dla przedsiębiorców chińskich, brazylijskich i z Bliskiego Wschodu, a także dla polskich przedsiębiorców chcących lub prowadzących swój biznes w Chinach, Hong Kongu, Brazylii i na Bliskim Wschodzie.

Brazylia

Brazylia

W zespole posiadamy prawników mówiących w języku portugalskim brazylijskim, z doświadczeniem w pracy w Brazylii, którzy doskonale rozumieją kulturę tego kraju co pozwala na przygotowywanie odpowiednich, skutecznych rozwiązań prawnych dla podmiotów europejskich realizujących lub zamierzających realizować swoje zamierzenia  biznesowe w tym niezwykle obiecującym dla polskich przedsiębiorców kraju. Jako jedyni w kraju posiadamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu rozwiązań prawnych uwzględniających prawo brazylijskie lub dotyczące podmiotów z kraju gorącej samby.

Chiny

Chiny

W swoim zespole posiadamy prawników posługujących się uprawnieniami adwokata w Chińskiej Republice Ludowej, a także ludzi którzy studiowali i praktykowali prawo chińskie w kraju środka. Mamy także swoje własne biuro stowarzyszone w prestiżowej dzielnicy w Szanghaju. Pomogliśmy już kilkudziesięciu polskim podmiotom w realizacji swoich zamierzeń biznesowych w Chinach,  a także chińskim podmiotom w Polsce. Jesteśmy założycielami pierwszego polskojęzycznego bloga o prawie chińskim – prawochinskie.pl.

Nasz partner zarządzający – Radca Prawny Kamil Biernat jest autorem licznych publikacji na temat prawa chińskiego, w tym współautorem "Prawo w e-biznesie. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby prowadzić e-biznes i spać spokojnie”, która to w 2015r. była bestsellerem w sieci Empik. Jego wkład dotyczył rozdziału poświęconego bezpiecznemu importowi z Chin.

Bliski wschód

Bliski Wschód

Świat muzułmański to świat dużych możliwości inwestycyjnych, to jednak również świat niezwykle różnorodny. Pomagamy polskim przedsiębiorcom zaistnieć i poruszać się na rynkach bliskowschodnich. Nasz zespół zapewnia także pomoc muzułmańskim klientom w Polsce, także tym, dla których zasady etyki muzułmańskiej i finansów muzułmańskich są istotne, a którzy zamierzają rozpocząć bądź już prowadzą działalność gospodarczą w Polsce. Nasze doświadczenie oraz wykształcenie pozwala nam zapewnić, że rozumiemy kulturę  biznesową i prawną świata muzułmańskiego.