Mecenas Kamil Biernat jako gość specjalny na Podlaskim Forum Ekonomicznym...

W dniach 11-12.10.2022 w Białymstoku odbyło się I Podlaskie Forum Ekonomiczne, w którym wzięli udział m.in. Ambasador Republiki Korei, Ambasador …

CHIŃSKI SYSTEM KONTROLI EKSPORTU

Z końcem grudnia 2021 roku Chiny opublikowały Białą Księgę dotyczącą kontroli eksportu. Jej zadaniem jest przedstawienie pełnego obrazu polityki Chin …

ZŁY NUMER KONTA I INNE OSZUSTWA W KONTRAKTOWANIU Z PODMIOTAMI Z CHIN

Prowadząc interesy musimy się liczyć z tym, że nie każdy kontrahent będzie wobec nas uczciwy. W swoim artykule Karol Czekałowski …

Chiński kryzys demograficzny

Obecnie Chińska Republika Ludowa jest najludniejszym państwem świata, zamieszkiwanym przez około 20% populacji całego globu. W obawie przed skutkami przeludnienia …

Kancelaria prawna JGBS Biernat & Partners

Your trustworthy law firm in Poland

O kancelarii

Kancelaria prawna Biernat & Kossacki jest polską kancelarią butikową o zasięgu międzynarodowym.

Czytaj więcej
Zespół

Zapoznaj się z naszym zespołem wykwalifikowanych pracowników, gotowych wspomóc Cię w każdej sytuacji.

Czytaj więcej
Biernat & Kossacki na świecie

Nasza kancelaria prowadzi praktyki prawa w wielu krajach na całym świecie.

Czytaj więcej

Szukają Państwo doświadczonej, a także skutecznej w działaniach kancelarii prawnej w Warszawie, jak i w całej Polsce, która do każdej ze spraw podchodzi w sposób nieschematyczny? Nasze biuro JGBS Biernat & Partners z pewnością zatem spełni Państwa oczekiwania. Reprezentujący nas Radcy Prawni i Adwokaci to wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach. Oferujemy pomoc prawną w następujących obszarach działalności:

 • handel i dystrybucja,
 • prawo chińskie,
 • transport, przewóz, spedycja  międzynarodowa i krajowa,
 • fundusze Venture Capital oraz start-upy,
 • umowy międzynarodowe,
 • sprawy karno-skarbowe,
 • spółki i transakcje,
 • e-commerce oraz IT,
 • sprawy korporacyjne,
 • nieruchomości,
 • kwestie historyczno-prawne,
 • zapobieganie wrogim przejęciom.

Jako kancelaria radcowska i adwokacka w Warszawie nasze usługi kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firm – zarówno tych średnich, jak i dużych. Z naszej obsługi prawnej przedsiębiorstw korzystają także korporacje z listy 500 Fortune.

Nasze biura znajdują się na całym świecie

Na przestrzeni lat nasza kancelaria prawna w Warszawie JGBS Biernat & Partners ugruntowała swoją pozycję zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Dzięki temu z naszej obsługi prawnej można również skorzystać w Chinach, na Ukrainie i w Izraelu.

Dla reprezentujących nas w warszawskim biurze prawników oraz adwokatów bariery językowe nie istnieją. U nas, obsługa spółek, jak i klientów indywidualnych, możliwa jest w języku:

 • angielskim,
 • portugalskim,
 • hiszpańskim,
 • chińskim,
 • hebrajskim.

JGBS Biernat & Partners to kancelaria prawna w Warszawie, która udzieli wsparcia prawnego każdemu, kto tego potrzebuje. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i tym samym utworzyliśmy specjalne działy, które zajmują się obsługą przedsiębiorców chińskich, brazylijskich, a także izraelskich. Na nasze wsparcie mogą również liczyć polskie firmy, których działalność obejmuje również tereny Chin, Izraela oraz Brazylii.

Działamy elastycznie i skutecznie

Reprezentujący naszą kancelarię prawną w Warszawie prawnicy oraz adwokaci to specjaliści, którzy uczynią wszystko, by Państwa nie zawieść. W tym celu w szczególności dbamy o sprawną komunikację, a także korzystamy z dedykowanego systemu – dzięki niemu można być z nami w stałym kontakcie.

JGBS My files – jest to nowoczesne i nowatorskie rozwiązanie, które nasza kancelaria adwokacka stworzyła w celu usprawnienia procesów przesyłania ważnych dokumentów, czy też informacji. Dzięki specjalnie przygotowanej stronie, w chwili rozpoczęcia z nami współpracy, będą mieli Państwo dostęp do wszystkich występujących w danej sprawie materiałów, które na bieżąco można przesyłać. Będą one dobrze zabezpieczone, czego dowodem jest posiadany przez nas certyfikat SSL.

Posiadamy duże doświadczenie na wielu płaszczyznach

Decydując się na nasze usługi prawne mogą mieć Państwo pewność, że z dużą determinacją podejdziemy do każdego postawionego przed nami zadania. Reprezentujący nas prawnicy nie boją się wyzwań, czego dowodem są między innymi:

 • wygrane spory o wielomilionowej (liczonej w USD) wartości na terenie Chin,
 • umiejętności i doświadczenie w otwieraniu przedsiębiorstw na terenie Chin,
 • wypracowane procesy, pozwalające na sprawne przenoszenie produkcji z Europy do Chin,
 • doraźne działania, mające na celu wesprzeć klientów w sytuacjach kryzysowych. Za przykład może posłużyć tutaj spółka Cortex Chemicals sp. z o.o., dla której nasza warszawska kancelaria prawna zdołała odzyskać pieniądze, utracone w wyniku oszustwa i działań hakerskich,
 • sprawdzone działania, dzięki którym skutecznie wspieramy klientów w walce z oszustami, którzy, np. sporządzają błędną dokumentację oraz podają sfałszowane certyfikaty.

Nasi specjaliści z dużym zaangażowaniem podchodzą do każdego zagadnienia. W zależności od swojej specjalizacji mogą oni zajmować się sprawami z zakresu prawa transportowego, prawa pracy, spraw karno-skarbowych, handlu i dystrybucji, szeroko rozumianej nieruchomości, jak i kompleksowej obsługi spółek – krajowych oraz zagranicznych. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami sporządzimy indywidualny zakres usług, skierowany na najbardziej efektywne działania.

W celu poznania szczegółów współpracy zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszą kancelarią adwokacką w Warszawie. Niezbędne dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej.