Obsługa prawna

Dla zarządu i zarządców spółek

Dla zarządu i zarządców spółek

Czy kiedykolwiek myślałeś co zrobić, by ochronić się przed nieoczekiwanymi i niepożądanymi konsekwencjami sprawowania tak ważnej i zarazem szanowanej pozycji jak CZŁONEK/PREZES ZARZĄDU?

Nasz doświadczony zespół sprawował funkcje członków zarządów lub rad nadzorczych w spółkach na całym świecie, dlatego też doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak zaniedbaną sferą jest Twoje bezpieczeństwo przy tak ogromnej odpowiedzialności. Pracownicy rzadko utożsamiają Twój interes z interesem spółki, co jest w pełni zrozumiałe, nie wspominając oczywiście o udziałowcach czy akcjonariuszach, którzy niejednokrotnie wywierają na Tobie ogromną presję osiągnięcia konkretnych wyników.

My skupiamy się wyłącznie na Tobie i zarządzie. Czy wiesz, jaka odpowiedzialność prawna na Tobie ciąży? Czy wiesz, że to interes podmiotu, w którym pełnisz funkcję członka zarządu, a nie spółki matki, jest dla Ciebie istotny z punktu widzenia prawnego?

Doświadczenie

Z doświadczenia wiemy i znamy liczne rozwiązania prawne, które kompleksowo zastosowane, będą tworzyć poduszkę bezpieczeństwa przed ewentualną odpowiedzialnością prawną. Często bowiem nie jesteś świadomy, że przypadkowo nakładasz na siebie większą odpowiedzialność podatkową, cywilną, karno-skarbową czy administracyjną, aniżeli powinieneś. Naszym zadaniem jest dobranie indywidualnych rozwiązań, które pozwolą Ci spać spokojnie.

Kontakt