JGBS Biernat & Kossacki

Na świecie

Biernat & Kossacki na świecie

Biernat & Kossacki na świecie

Nasza kancelaria prowadzi praktyki prawa w wielu krajach na całym świecie. Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne na rzecz Klientów angielskojęzycznych, portugalskojęzycznych, hiszpańskojęzycznych, władających językiem chińskim i arabskim.

Mamy swoje kancelarie w Szanghaju (Chiny), Lizbonie (Portugalia), La Paz (Boliwia), Santiago de Chile (Chile) i São Paulo (Brazylia). Poza tym w naszym biurze w Warszawie utworzyliśmy działy dedykowane dla przedsiębiorców chińskich, brazylijskich i izraelskich, a także dla polskich przedsiębiorców chcących lub prowadzących swój biznes w Chinach, Brazylii czy Izraelu.

Brazylia

Brazylia

W zespole posiadamy prawników mówiących w języku portugalskim brazylijskim, z doświadczeniem w pracy w Brazylii, którzy doskonale rozumieją kulturę tego kraju co pozwala na przygotowywanie odpowiednich, skutecznych rozwiązań prawnych dla podmiotów europejskich realizujących lub zamierzających realizować swoje zamierzenia  biznesowe w tym niezwykle obiecującym dla polskich przedsiębiorców kraju. Jako jedyni w kraju posiadamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu rozwiązań prawnych uwzględniających prawo brazylijskie lub dotyczące podmiotów z kraju gorącej samby.

Chiny

Chiny

W swoim zespole posiadamy prawników posługujących się uprawnieniami adwokata w Chińskiej Republice Ludowej, a także ludzi którzy studiowali i praktykowali prawo chińskie w kraju środka. Mamy także swoje własne biuro stowarzyszone w prestiżowej dzielnicy w Szanghaju. Pomogliśmy już kilkudziesięciu polskim podmiotom w realizacji swoich zamierzeń biznesowych w Chinach,  a także chińskim podmiotom w Polsce. Jesteśmy założycielami pierwszego polskojęzycznego bloga o prawie chińskim – prawochinskie.pl.

Nasz partner zarządzający – Radca Prawny Kamil Biernat jest autorem licznych publikacji na temat prawa chińskiego, w tym współautorem "Prawo w e-biznesie. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby prowadzić e-biznes i spać spokojnie”, która to w 2015r. była bestsellerem w sieci Empik. Jego wkład dotyczył rozdziału poświęconego bezpiecznemu importowi z Chin.

Izrael

Izrael

Nasza kancelaria prawna, ze względu na zakres świadczonych usług, posiada również biuro w Izraelu. Wspieramy naszych Klientów m.in. w sprawach związanych z obywatelstwem polskim, a także nieruchomościami, zarówno w aspektach inwestycyjnych jak i reprywatyzacyjnych. W naszym zespole są osoby mające wieloletnie doświadczenie zarówno w zakresie prawa, jak i stosunków Polsko - Izraelskich. Nawiązaliśmy bliską współpracę z kancelarią prawną Cohen, Straschnov & London, co pozwala na jeszcze bardziej efektywną i kompleksową obsługę naszych Klientów.